Güncellendi

Hizmetler

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Boğazköy Mimarlık Mühendislik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti Atatürk Mahallesi Yakut Caddesi Zümrüt Sitesi Zümrüt 10 kat:2 daire:4 Ataşehir/İSTANBUL
    Kozyatağı vergi dairesi: 1790154448
  • 0216 - 460 - 2732
  • info@bogazkoymimarlik.com

HAKKIMIZDA

Boğazköy mimarlık 1999 yılında mimar Tekin CİHANGİROĞLU tarafından kurulmuştur.
Şirketimiz kurulduğu tarihten bu güne sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek,bilgi ve birikimlerini bu yenilikler ışığında müşterilerine en doğru şekilde sunmayı ilke edinmiş olup,yaklaşık 21 yıllık bu süreç içinde konut,eğitim yapıları,iş merkezi,sanayi yapıları gibi bir çok projenin altına başarı ile imza atmıştır.

Amacımız işverenlerimize kaliteli ve güvenli yapıları en uygun fiyatlarla ve en doğru çözümlerle sunabilmektir.

Hedefimiz teknolojiyi ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek önümüzdeki yıllarda sektördeki payını artırabilmektir.

Ayrıca Şirketimiz konut sektörünün ivme kazanması ile müşterilerine sağlıklı ve konforlu yapılar sunabilmek için 2005 yılında İstanbul Çengelköy’de  anahtar teslimi konut inşaatına başlamış kısa sürede gerek mimari gerekse inşaat kalitesi yönünden kendini kabul ettirmiştir.

Orta ölçekli bir şirket olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede inşaat sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan şirketimiz, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla.

Mimar Tekin CİHANGİROĞLU